Ստեփանակերտի քաղաքապետարանը հուլիսի 27-ին կկազմակերպի համաքաղաքային շաբաթօրյակ:«Արցախպրես»-ի թղթակցի հաղորդմամբ՝ այս մասին այսօր՝ հուլիսի 25-ին, Համահայկական 7-րդ ամառային խաղերի կազմակերպման կառավարական հանձնաժողովի անդամների մասնակցությամբ կայացած աշխատանքային խորհրդակցության ժամանակ ասել է Ստեփանակերտի քաղաքապետ Սուրեն Գրիգորյանը:
Նրա խոսքով՝ քաղաքապետարանի ենթակայության տակ գործող բոլոր հիմնարկ-ձեռնարկությունները մասնակցելու են մաքրման աշխատանքներին:
«Մենք հիմնականում ուշադրություն ենք դարձնելու Ստեփանակերտի հանրապետական մարզադաշտի, դրան հարակից տարածքների, ինչպես նաև մայրաքաղաքի կենտրոնական հատվածների մաքրման աշխատանքներին: Քաղաքապետարանի կողմից իրականացվող կապիտալ շինարարության ծրագրի շրջանակներում առաջիկա օրերին նաև ապահովվելու է մայրաքաղաքի տարբեր հատվածներում գիշերային լուսավորությունը»,-մասնավորապես ասել է Ս. Գրիգորյանը: