Վերջապես եկավ Վիվառո ընկերության կողմից խաղարկվող 5 հատ Jaguar XE ավտոմեքենաներից մեկի խաղարկության օրը: Այդ օրը բացի ավտոմեքենայից խաղարկվելու է նաև 25.000.000 դրամ մրցանակային ֆոնդի 5.000.000 դրամը:
Հիշեցնենք, որ Վիվառոն հանդես է գալիս Հայաստանի մասշտաբով չտեսնված նախաձեռնությամբ, որտեղ մարդիկ հնարավորություն են ստացել շահել այդքան արժեքավոր և այդ քանակի ավտոմեքենաներ:
Նրանք, ովքեր ուզում են մասնակցել խաղարկությանը, ուղղակի պետք է ցանկացած իրադարձության վրա ՍՊՈՐՏ բաժնում կատարել 1000 դրամ և ավելի խաղադրույք: Ակցիային մասնակցում են Վիվառոյի կետերում, օնլայն, ինչպես նաև մոբայլ տարբերակով և VivaroBet Sportsbook հավելվածի միջոցով կատարված ցանկացած խաղադրույք: Եվ նշանակություն չունի, թե խաղադրույքը շահել է, թե պարտվել: Բոլորը խաղադրույքների Bet ID-ները մասնակցում են խաղարկությանը:
Այսօր, ժամը 20:00, Vivarobet.am կայքում և VivaroBet-ի Youtube-յան էջում ուղիղ հեռարձակմամբ կցուցադրվի առաջին Jaguar-ի և 5.000.000 դրամի խաղարկությունը:
Խաղարկությունը նախատեսվում է ցուցադրել նաև Բաղրամյան 1 հասցեում գործող Վիվառո Սպորտ Բարի մեծ էկրանին:
Հետևեք մեր ուղիղ եթերին, գուցե հենց դուք կդառնաք Jaguar-ի նոր սեփականատերը: