859 դիտում, 2 օր առաջ - 2025-03-30 12:33
Գյումրի և Փարաքար համայնքներում ժամը 11։00–ի դրությամբ քվեարկությանը մասնակցել է 11 194 ընտրող կամ ընտրական իրավունք ունեցող քաղաքացիների 8.47%–ը. ԿԸՀ
Գյումրի և Փարաքար համայնքներում ժամը 11։00–ի դրությամբ  քվեարկությանը մասնակցել է 11 194 ընտրող կամ ընտրական իրավունք ունեցող քաղաքացիների 8.47%–ը. ԿԸՀ
Գյումրի և Փարաքար համայնքներում ժամը 11։00–ի դրությամբ  քվեարկությանը մասնակցել է 11 194 ընտրող կամ ընտրական իրավունք ունեցող քաղաքացիների 8.47%–ը. այս մասին հայտնել է ԿԸՀ-ն:
Արմավիրի մարզի Փարաքար համայնքի ավագանու ընտրություններին մասնակցել է 3094 ընտրական իրավունք ունեցող անձ կամ ընտրողների 14.76%-ը: Փարաքարում ընտրական իրավունք ունի 20967 անձ:
Շիրակի մարզի Գյումրի համայնքի ավագանու արտահերթ ընտրություններին, ժամը 11:00-ի դրությամբ, մասնակցել է 8100 ընտրող կամ ընտրական իրավունք ունեցող քաղաքացիների 7.28%-ը: Գյումրի համայնքում ընտրական իրավունք ունեցող քաղաքացիների թիվը 111236 է: